KIM JESTEŚMY?

Zespołem, który przez lata zdobywał doświadczenie w branży automotive, by teraz skutecznie wspierać rozwój Państwa biznesu.


odznaka

godny zaufania partner biznesowy

polska

blisko 450 ekspertów w 17 oddziałach w całej Polsce

glowa

wiedza, doświadczenie i pasja

banknot

ponad 1,7 mld zł finansowania udzielonego w 2017

auto

top 10 w kategorii pojazdów*

dlonie

niekwestionowany król dynamiki


Jesteśmy spółką z grupy Alior Banku, łączącego w swojej ofercie nowatorskie produkty z najwyższą jakością obsługi. Jak dotąd znalazły one uznanie 4 mln Klientów i 180 tys. firm. Akcje Alior Banku wchodzą w skład indeksu WIG20, który skupia największe spółki warszawskiej giełdy.

Media i eksperci branżowi doceniają Alior Leasing za dynamikę – w ciągu roku działalności zanotowaliśmy 291-proc. wzrost, dzięki czemu znaleźliśmy się w pierwszej 10 firm leasingowych. Udzielone przez nas w 2017 roku finansowanie przekroczyło 1,7 mld zł.

Dowodzi to, że jesteśmy wiarygodnymi partnerami Państwa biznesu. W swojej ofercie mamy dedykowane przedsiębiorcom rozwiązania, obejmujące finansowanie i ułatwiające użytkowanie pojazdów. Pożyczka, leasing, ubezpieczenie – dzięki doświadczeniu naszych ekspertów z branży automotive mogą być Państwo spokojni o dopasowanie oferty do oczekiwań. Gwarantem zadowolenia jest nasz zespół – blisko 450 pracowników, skupionych w 17 oddziałach w całej Polsce. Służymy Państwu doświadczeniem i wiedzą. Chcemy być blisko Was i Waszych firm.

*dane wg Związku Polskiego Leasingu