TARCZA ANTYKRYZYSOWA


 

Szanowni Państwo,

Miejmy nadzieję, że okres kryzysu pandemicznego wkrótce się skończy! Życzymy tego Wam i sobie, wiedząc jak wiele trudności napotykamy każdego dnia troszcząc się o rodziny, przyjaciół czy wreszcie ciągłość trwania firm i projektów. Bądźmy dobrej myśli!

Zdając sobie sprawę z problemów jakie stały się udziałem wielu przedsiębiorców współpracujących z Alior Leasing w związku z pandemią COVID-19 oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość wnioskowania o znaczące obniżenie wysokości rat leasingowych spłacanych w naszej firmie. Jednocześnie maksymalne uprościliśmy procedury uzyskania pomocy zamieszczając na naszej stronie internetowej jednostronicowy formularz wniosku wraz z instrukcją jego wypełnienia. Wzmocniliśmy także zasoby operacyjne infolinii Alior Leasing. Podkreślamy, że za rozpatrzenie wniosku czy wprowadzenia zmian w harmonogramie spłat nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Przygotowaliśmy informacje o możliwościach skorzystania z różnych form wsparcia biznesu ze strony instytucji powołanych w tym celu w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej.

 

Informacje o możliwości uzyskania wsparcia dla biznesu w okresie pandemii COVID-19

1) Agencja Rozwoju Przemysłu proponuje m.in. refinansowanie umów leasingu zawartych w komercyjnych spółkach i towarzystwach leasingowych.
Procesowane w trybie uproszczonym wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej www.arp.pl
Szczegóły oferty są dostępne pod adresem www.arp-tarcza.pl
Telefon do ARP dla urządzeń mobilnych 800 800 120
Telefon stacjonarny do ARP 22 703 43 00
E-mail: tarcza.pozyczki@arp.pl, tarcza.leasing@arpleasing.pl

2) Polski Funduszu Rozwoju uruchomił już tarczę finansową dla firm i pracowników. Mikroprzedsiębiorstwa oraz firmy z sektora MŚP, które odczuły ekonomiczne skutki pandemii, mogą w sumie dostać aż 75 mld zł subwencji.

Wniosek o subwencję z Tarczy Finansowej PFR możesz złożyć w Alior Banku, jeśli:

Tarcza Antykryzysowa to dziesiątki konkretnych rozwiązań, z których mogą korzystać wszystkie firmy, które ucierpiały na skutek pandemii wirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19. Propozycje pomocy Państwowej obejmują m.in. możliwość [1]:

[1] Aktualny zakres pomocy zależy od decyzji instytucji publicznych i może się zmieniać.

 

Alior Leasing sp. z o.o. wskazuje, że niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, został przygotowany w oparciu o upublicznione dane, aktualne na moment przygotowania materiału i Alior Leasing sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie zawartych w nim informacji. Szczegółowe informacje są dostępne u operatorów programów pomocowych na ich stronach www.   

POBIERZ DOKUMENTY